Urbinská 184 (mapa)381  01  Český Krumlov

Adresa:

Urbinská 184 (mapa)
381  01  Český Krumlov

Otevírací doba:

PO-PÁ: 8:00-16:00

Nastavení zobrazení písma

Služby ICOS

Vzdělávací kurzy v Krumlíku

Vzdělávací kurzy v Krumlíku

I v letošním roce se můžete těšit na spoustu zajímavých přednášek a seminářů.

Na podzim chystáme vynikající několikadílný seminář Výchova bez poražených vedený psycholožkou a terapeutkou Mgr. Janou Kouřilovou, PhD. Kurz vychází z myšlenek amerického klinického psychologa Thomase Gordona. Byl jedním z prvních, kdo se zabývali výukou rodičovských dovedností a několikrát byl nominován na Nobelovu cenu míru. V kurzu se budeme věnovat praktickému nácviku dovedností, které jsou postaveny na principu spolupráce. V každé lekci se budeme věnovat jiné rodinné situaci a učit se ji řešit bez obviňování a trestů. 

I letos se můžete těšit na oblíbený zážitkový kurz první pomoci dětem od profesionálů z organizace ZDrSem. Celodenní kurz plný praktických nácviků a realistických simulací — garantujeme vám, že se nebudete nudit a budete odcházet nadšení. Kurz plánujeme na jeden z listopadových víkendů.

Samozřejmě ani v tomto roce nebudou chybět odpolední besedy na zajímavá témata. Mimo jiné chystáme povídání o barefoot botách pro děti, sourozeneckých konstelacích, baby masážích nebo období vzdoru. Přesné termíny a podrobnější informace se budou postupně objevovat v sekci Kurzy a besedy pro rodiče.