Spouštíme přihlašování do podpůrné skupiny pro kluky i holky ve věku 12 – 15 let.
Skupina se bude scházet od 23. 9. 2025 každé druhé úterý v Rodinném centru Krumlík na sídlišti Mír.
Budeme si povídat o vztazích a partnerském životě, emocích a trápeních nebo o tom, jak si vybrat vhodnou školu a zjistit čemu se v budoucnu věnovat.
Účast ve skupině je zdarma.